Szkolenia dla firm Konin

Konińskie Centrum Języków Obcych (KCJO) to doświadczony partner w organizacji szkoleń językowych. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w „świecie biznesu” na specjalistów posługujących się biegle językiem obcym w obszarze swojej działalności, od 2003 roku współpracujemy z największymi Firmami w Regionie. Pragniemy zaproponować Państwu oraz Państwa pracownikom uczestnictwo w wysokiej jakości kursach języków obcych. Dbamy o to, aby szkolenia dawały wymierne efekty i były rzeczywistym transferem wiedzy.

Oferujemy kursy z zakresu 6 języków obcych: angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta szkoleń obejmuje kursy ogólne, konwersacyjne, gramatyczne oraz kursy specjalistyczne. Nowoczesne metody nauczania, wyspecjalizowana terminologia biznesowa, najszersza oferta językowa i bardzo dobre przygotowanie - tym właśnie wyróżniają się nasze szkolenia językowe, które proponujemy firmom, indywidualnym przedsiębiorcom oraz instytucjom.

Zajęcia prowadzimy w siedzibie głównej KCJO lub na terenie firmy zamawiającej szkolenie. Uczymy całe grupy i pojedyncze osoby. Cena zajęć jest ustalana indywidualnie z każdą firmą na drodze negocjacji i jest uzależniona m.in. od wybranego języka, rodzaju kursu, lektora oraz miejsca zajęć.

Standardem jest tworzenie firmowych grup zamkniętych, ale w przypadku języka ogólnego istnieje również możliwość dołączenia Państwa pracowników do grup stacjonarnych w siedzibie KCJO.

PRZEGLĄD RODZAJÓW KURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

General English

Business English

Professional English

Grammar Refresher

Niezależnie od wybranej formy nauki, dokładamy wszelkich starań, aby nasze zajęcia były efektywne i użyteczne, a ich rezultaty widoczne. Wspieramy również naszych klientów realizując profesjonalne audyty językowe. Weryfikują one zarówno poziom kompetencji językowych jak i postępy w nauce. Oferujemy także audyty diagnostyczne wspierające firmy w procesach rekrutacyjnych. Uzupełnieniem naszej oferty są tłumaczenia konsekutywne.

Zapraszamy do sprawdzenia jakości KCJO i umówienia się na bezpłatną lekcję pokazową. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to prosimy o wypełnienie formularza. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, aby omówić dogodne dla Państwa warunki współpracy.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
17
©2003-2020 Konińskie Centrum Języków Obcych tel. 63 242 30 08 info@kcjo.pl