ANGIELSKI MATURA

MATURA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KURS MATURALNY  organizowany przez KCJO skierowany jest do osób przystępujących do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym zdawanego w formie pisemnej i ustnej.

W ramach kursu słuchacze poznają dokładnie strukturę egzaminu i  wszystkie typy zadań maturalnych. Kurs obejmuje pracę nad czytaniem ze zrozumieniem, słuchaniem, pisaniem oraz stosowaniem struktur leksykalno-gramatycznych. Szczególny nacisk położony jest na powtarzanie i poszerzanie słownictwa oraz równoległe doskonalenie struktur gramatycznych. Podczas naszej pracy wiele uwagi poświęcamy także strategiom pisania różnych tekstów, co gwarantuje, że część pisemna nie sprawi naszym słuchaczom trudności.

Na zajęciach uczestnicy będą omawiać ilustracje oraz tematy różnych zagadnień związanych z danym obszarem tematycznym. Poza tym będą doskonalić umiejętności w zakresie uzyskiwania i udzielania informacji oraz relacjonowania wydarzeń i negocjowania. Ta część zajęć pozwoli kursantom na przełamanie bariery komunikacyjnej.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw językowych.
Wzbogacone są wieloma materiałami egzaminacyjnymi oraz materiałami autorskimi.
Pracujemy również nad rozwijaniem jakże przydatnych strategii egzaminacyjnych.
Motywujemy słuchaczy do nauki organizując egzaminy próbne, systematycznie powtarzając materiał i sprawdzając postępy. Zachęcamy do rozwiązywania utrwalających prac domowych.

Oferta kursu maturalnego obejmuje zajęcia w systemie 2 razy w tygodniu po 2x50 minut.
Nauka odbywa się od września do końca kwietnia. Wysoką skuteczność zapewnia nam  wieloletnie doświadczenie, fachowa kadra oraz nauka w niewielkich grupach.

Cena zajęć w grupie - 15,00 zł za każdą jednostkę lekcyjną.
Wysoka jakość w przystępnej cenie.
Płatność zawsze za miesiąc z góry.

Uwaga! Kurs dla osób nastawionych na intensywną pracę! Świetnie zdana matura z angielskiego będzie naszą wspólną satysfakcją.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
©2003-2017 Konińskie Centrum Języków Obcych tel. 63 242 30 08 info@kcjo.pl