EGZAMIN GIMNAZJALNY

  KURS GIMNAZJALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KURS GIMNAZJALNY organizowany przez KCJO przeznaczony jest dla osób, które pragną przygotować się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Korzystamy z najskuteczniejszych na rynku podręczników wiodących wydawnictw językowych oraz materiałów autorskich. Uczestnicy mają również możliwość zmierzenia się z autentycznymi materiałami egzaminacyjnymi. Ponadto lektorzy prezentują uczestnikom zajęć techniki rozwiązywania poszczególnych zadań i zdawania egzaminu.

Kurs obejmuje pracę nad wszystkimi obszarami egzaminu: słuchaniem, czytaniem, znajomością środków językowych, znajomością funkcji językowych i wypowiedzią pisemną. Szczególny nacisk położony jest na powtarzanie oraz utrwalanie słownictwa oraz gramatyki obowiązujących w gimnazjum. Systematycznie sprawdzamy postępy słuchaczy, co pozwala nam zaobserwować postępy, oraz wskazać naszym kursantom  obszary do dalszej pracy.

Zapraszamy tegorocznych gimnazjalistów. Wysoką skuteczność zapewnia nam  wieloletnie doświadczenie, fachowa kadra oraz nauka w małych grupach (6-10 osobowych) w systemie 2 razy w tygodniu po dwie 50-minutowe jednostki lekcyjne.

Cena zajęć w grupie - 12,00 zł za każdą jednostkę lekcyjną.
Wysoka jakość w przystępnej cenie.
Płatność zawsze za miesiąc z góry.

Jesteśmy przekonani, że pomożemy naszym słuchaczom sumiennie przygotować się do testu podsumowującego lata edukacji w gimnazjum. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
©2003-2017 Konińskie Centrum Języków Obcych tel. 63 242 30 08 info@kcjo.pl